Ви знаходитесь тут: Головна > Краса > Палітра “Матрікс” – кольори для волосся на будь-який смак

Палітра “Матрікс” – кольори для волосся на будь-який смак

Matrix – це професійна фарба, яка не містить аміаку і щадяще впливає на волосся. Не зачіпаючи при цьому кутикул і не обпалюючи шкіру голови, вона додасть вашим локонам бажаний колір, крім того, буде доглядати за кожним волоском, живлячи та зволожуючи їх у процесі контакту. Тому навіть після багаторазового використання кошти ваше волосся не перетворяться на мляву ламку клоччя. Навпаки, вони придбають живий блиск, пружність і силу. Волосся виглядають доглянутими і здоровими, адже основу цієї крем-фарби складають натуральні рослинні компоненти і поживні речовини. Які ж відтінки кольорів Matrix може запропонувати?

Багатство палітри

Колірна палітра “Матрікс” вражає різноманітністю і може догодити будь-яким запитам і потребам. При регулярному користуванні фарбою вибраний відтінок волосся стає яскравішим, насиченішим. Він відмінно проявляється на вашому натуральному кольорі, а також на пасмах, які раніше піддавалися впливу інших офарблюючих речовин. Великим плюсом препарату є те, що палітра “Матрікс” «блонд», якою б відтінок ви не взяли, що не освітлює ваші волосся агресивними хімічними компонентами. У той же час небажана сивина сховається повністю, не залишивши й натяку на свою присутність. Ще один безперечний плюс кошти – їм дуже легко користуватися самостійно в домашніх умовах.

А тепер докладніше про те, які кольори палітра “Матрікс” пропонує жінкам залежно від їх природного тону і бажаного результату:

  • любительки темних контрастних відтінків звернуть увагу на чорний, синьо-чорний, чорно-попелястий. Це красиві, густі, насичені кольори, ефектно підкреслюють образ жінки-вамп, фатальний, розкішної красуні;
  • палітра “Матрікс” для шатенок представлена такими лініями, як «темний шатен», «натуральний» і «шатен світлий ». У кожному з напрямків є свої оттеночние тони: червоно-фіолетовий, натуральний темний, коричнево-мідний, золотистий і т.д. Насичені, багаті, соковиті, вони змусять волосся сяяти на сонці, підкреслять їх шовковисту структуру, додадуть вашому вигляду справжнє пишність;
  • підходить і блондинкам фарба “Матрікс” для волосся. Палітра порадує як любительок темного блонда, так і попелястого, світлого, натурального. За різноманітністю варіантів ця колекція, мабуть, перевершила інші лінії продукту. Тут і золотисті тони, і відтінки «мокко», перлинні, пшеничні, пісочні, мідні, рудуваті, перламутрові … Така широта асортименту дозволить експериментувати з обраним чином і, залишаючись у звичних рамках, після кожної фарбування вносити свіжий струмінь у свій імідж. Більше того, завдяки настільки явного достатку і різноманітності у вас з’являється можливість за допомогою цієї фарби робити мелірування, колорування та інші наймодніші стилістичні «штучки» перукарського візажу;
  • цікава і пастельна палітра. Кольори “Матрікс” дають можливість не тільки кардинальним чином змінити забарвлення свого волосся, але і просто додати їм м’який бажаний відтінок, близький рідного. Для цього і призначена пастельна лінія. А для тих жінок, у яких понад 50% сивого пасом, пропонується спеціальний продукт – «екстра-покриття сивини». У нього входять основні кольори всіх напрямків.
  • Як користуватися крем-фарбою?

    Отже, щоб скористатися фарбою, вам потрібно визначитися з кольором і тоном, а також придбати активатор Matrix color sync для фарб безаміачних типу і слідувати інструкції.